Kurumsal

GÖKSU RENT A CAR

& ARAÇ KİRALAMA OTOMOTİV TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2014 yılında kurulan firmamız, oluşturduğu deneyim ve uzmanlaşmış ekibiyle ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunmaktadır. Geniş araç kiralama seçenekleriyle her kesimin ihtiyaçlarına çözüm bulabilen Göksu Rent A Car & Araç Kiralama, en ekonomik ve lüks araçları kampanyalı fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır.

Kiralık araç filosunda farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan ve önce müşteri memnuniyeti” diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü deneyimli kadrosuyla siz müşterilerimize 8 yıldır hizmet sunmaktadır.

Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt kiralama ile ilgili çözüm ortaklarımız ile hizmet vermekteyiz. 7/24 çağrı merkezimiz ile sizin yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü sorunu çözerek ve yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamayı amaçlıyoruz.

ENİS GOGSU

YÖNETİM KURULU BAŞKANI / KURUCU
KURUMSAL BANKA HESAPLARIMIZ
BANKA ADI ALICI ADI İBAN NO HESAP CİNSİ
DENİZBANK GÖKSU ARAÇ KİRALAMA OTOMOTİV TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TR23 0013 4000 0197 1367 1000 01 TL
TÜRKİYE İŞBANKASI GÖKSU ARAÇ KİRALAMA OTOMOTİV TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TR12 0006 4000 0011 2750 7540 20 TL
       
       
Telefon Hemen Ara
Telefon Teklif Al
Whatsapp WhatsApp